×
0 0 0 0
بازار نیازمندی پارسیان
pbazar.ir
بازار نیازمندی پارسیان ، درج آگهی رایگان ، تبلیغ رایگان
|  انتخاب شهر
|  انتخاب گروه‌ها
|  جستجو و فیلترها
|  آگهی‌های نشان‌شده
انتخاب شهر
×
ابتدا، استان موردنظرتان را انتخاب کنید :
آذربایجان شرقی
آذربایجان غربی
اردبیل
اصفهان
البرز
ایلام
بوشهر
تهران
چهارمحال و بختیاری
خراسان رضوی
خراسان جنوبی
خراسان شمالی
خوزستان
زنجان
سمنان
سیستان و بلوچستان
فارس
قزوین
قم
کردستان
کرمان
کرمانشاه
کهگیلویه و بویراحمد
گلستان
گیلان
لرستان
مازندران
مرکزی
هرمزگان
همدان
یزد
سایر کشورها
<< بازگشت
ورود یا عضویت
×
اگر عضو هستید، وارد شوید :
نام‌کاربری یا ایمیل :
رمز حساب کاربری :
رمز ورود خود را فراموش کرده‌اید؟ a
اگر قبلا آگهی ثبت کرده‌اید، ایمیلتان را وارد کنید :
ایمیلی را که از طریق آن آگهی ثبت کرده بودید، وارد کنید تا لینک مدیریت آگهی برای شما ارسال شود.
اگر تازه وارد هستید، جهت ثبت نام کلیک کنید !
جستجو و فیلترها
×
هر آنچه نیاز دارید را جستجو نمائید :
همه‌ی گروه‌ها
    
همه‌ی گروه‌ها
تایید
همه‌ی استان‌ها
    
همه‌ی استان‌ها
تایید
قیمت :
از تا
نوع :
آگهی‌های نشان شده
×
آگهی‌هایی که نشانه‌گذاری نموده‌اید :
درج آگهی رایگان
نسخه IOS
نسخه اندروید
علاوه بر وب‌سایت، می‌توانید نرم افزار سایت را روی دستگاه‌های اندرویدی، آیفون و یا آیپد نیز داشته باشید :
دیجیتال » نرم‌افزار
نرم افزار هوشمند مدیریت مدارس
2 هفته قبل
موقعیت : تهران
قیمت : توافقی
تاریخ ثبت : 1397/9/5
تلفن : 04135558058
نوع : فروشی
لینک :
اتوماسیون مدارس توانا
نرم افزار مدیریت هوشمند مدارس توانا قدرتمندترین نرم افزار جهت مدیریت امور مدارس می باشد. پکیج نرم افزاری هوشمند مدرسه توانا از 10 زیر سیستم اصلی تشکیل شده است که در مجموع پاسخگوی جامعی برای نیازهای اساسی مدارس و مراکز آموزشی می باشد. در این نرم افزار سعی شده تا محیط کاربری آسان و حداکثر اتوماتیکی برای کاربران در نظر گرفته شود تا در نهایت سادگی امورات مدارس کنترل گردد.
اولین بخش : نرم افزار حضور و غیاب هوشمند و کاملاً اتوماتیک دانش آموزان و پرسنل می باشد. این نرم افزار اولین و تنها نرم افزار موفق کنترل حضور و غیاب مدارس می باشد که به صورت 100 درصد هوشمند و اتوماتیک و بدون نیاز به نظارت معاونین، sms ورود، خروج، تاخیر و غیبت دانش آموزان و پرسنل به محض نگه داشتن کارت مقابل دستگاه ارسال می گردد. بر خلاف مشکلات دستگاه های حضور و غیاب موجود در بازار، هیچ هنگ نرم افزاری و یا سخت افزاری در هنگام کارت زنی در وجه انبوه دانش آموزی در سیستم وجود ندارد، ارسال sms حضور و غیاب به صورت آنی و در همان لحظه نگه داشتن کارت مقابل دستگاه صورت می گیرد و نیازی به ارسال دستی این sms ها نمی باشد، اولین و تنها سیستم نرم افزاری میباشد که خروجی آن بر روی LCD موجود در سالن مدارس و یا اتاق مدیر و معاون نمایش داده می شود (یعنی تصاویر دانش آموزان و مشخصات آنها به ترتیب کارت زنی بر روی LCD نمایش داده می شود).
در نوع دوم کارت هوشمند دانش آموزی UHF دستگاه قادر است از 100 متری دانش آموز را شناسایی نماید و SMS حضور و غیاب را همان لحظه اتوماتیک به والدین ارسال نماید.
2. نرم افزار کارنامه مدارس به صورت کیفی توصیفی و عددی . نرم افزار توانا تنها نرم افزار قدرتمند در تجزیه و تحلیل درست و بادقت نمرات کیفی توصیفی می باشد که منجر به تولید کارنامه های کیفی منحصربفرد به همراه نمودارهای رشد و مقایسه ای خاصی می گردد که نمونه آن در سایر نرم افزارها وجود ندارد. همچنین نرم افزار توانا نرم افزاری جامع و هوشمند در تهیه و صدور کارنامه های مستمر، ماهانه، سه ماه، نوبت اول و دوم و یا هر کارنامه دلخواه دیگر با قابلیت انعطاف پذیری بالا می باشد.
3. نرم افزار هوشمند ارسال SMS کارنامه ها. بخشی از نرم افزار توانا ماژول ارسال SMS اتوماتیک کارنامه ها می باشد که به دلیل بهره بردن از موتور ارسال SMS قوی به صورت منحصر بفرد و اتوماتیک کارنامه ها به موبایل والدین ارسال می گردد.
4 . زنگ هوشمند مدارس : نرم افزار توانا اولین نرم افزار هوشمند مدارس می باشد که بدون نیاز به سخت افزار خاصی قادر است زنگ مدارس را در مواقع مشخص شده توسط کاربر و با آهنگ مورد نظر به صورت هوشمند و اتوماتیک در مدارس به صدا درآورد. همچنین پخش آهنگ، سرود، دعا، اذان، قرآن و... به صورت اتوماتیک و در هر زمان دلخواه توسط نرم افزار امکانپدیر می باشد.
5. وب سایت مدارس: نرم افزار توانا با وب سایت هوشمند مدرسه در ارتباط مستقیم می باشد به طوری که با یک کلیک تمامی اطلاعات دانش آموزان و کارنامه ها و .. به راحتی بر روی وب سایت انتقال می بیابد. وب سایت دارای قابلیت های گالری عکس، ارسال جزوات کمک درسی، تکالیف دانش آموزان، کارنامه گرافیکی بسیار زیبا و منحصربفرد به همراه تشریح تمامی رتبه ها، نمودارهای مقایسه ای و رشد ، کتابخانه دیجیتال، مشاهده شهریه ها و صورتحساب و پرداخت ها ، مشاهده متولدین روز به صورت اتوماتیک و .. می باشد.
6. تهیه گزارشات پرسنلی مورد نیاز مدارس :
برای مقایسه پرسنل نرم افزار نمودارها و جداولی از ریز نمرات دانش آموزان و ... را در اختیار مدارس قرار می دهد. مدیران مدارس می توانند با استفاده از این بخش به راحتی عملکرد پرسنل را در هر بازه زمانی دلخواه در هر پایه ، کلاس و درس و... بررسی نمایند.
7 . مشاهده کارنامه بر روی LCD مدارس و دریافت فیش کارنامه توسط فیش پرینتر: یکی دیگر از ابتکارات نرم افزار مدرسه توانا مشاهده کارنامه دانش آموزان با استفاده از نگه داشتن کارت حضور و غیاب مقابل دستگاه می باشد. در بازه غیر از حضور و غیاب چنانچه دانش آموز کارت خود را مقابل دستگاه نگه دارد کارنامه مستمر خود را به همراه نمودار و رتبه ها بر روی LCD مدرسه مشاهده می نماید و همچنین همانجا دستگاه به صورت ماهانه به وی فیش کارنامه او را خواهد داد.
8. تابلو اعلانات الکترونیکی و هوشمند : LCD مدارس جهت نمایش دانش آموزان برتر، کتابخانه دیجیتال، نمایش متولدیدن روز، اعلامیه و پیام ها، اسلاید شو ، روزنامه دیواری و .... مورد استفاده قرار می گیرد .

9. دریافت SMS حضور و غیاب دانش آموزان در رویدادهایی مانند اردوها، نمایشگاه ها، کلاس های فوق العاده و ... که نرم افزار اتوماتیک و هوشمند SMS ورود و خروج دانش آموزان را به محض زدن کارت به موبایل الدین ارسال می نماید.
10.بخش حسابداری مدارس: والدین با ورود به سایت قادر به رویت میزان شهریه ، پرداختی ها، صورتحساب ها و .. در مدارس می باشد.

سایت : www.tarhandishan.com
www.softgold.ir
تلفن : 09195559428 * 09148348342 * 9 - 04135558058
موقعیت : تهران
تلفن : 04135558058
قیمت : توافقی
نوع : فروشی
تاریخ ثبت : 1397/9/5
لینک :
هشدار هشدار: این سایت تنها نمایش دهنده آگهی ها است. مسئولیت هر آگهی بر عهده شخص آگهی دهنده است. این سایت مسئولیتی در این خصوص ندارد.لطفا قبل از اطمینان و اعتماد کافی، از پرداخت هرگونه مبلغی جدا خودداری فرمایید.
لطفا پیش از انجام معامله و هر نوع پرداخت وجه، از صحت کالا یا خدمات ارائه شده، به صورت حضوری اطمینان حاصل نمایید. همچنین بهتر است قبل از تحویل کالا یا خودروی خود در ازای چک‌های رمزدار بانکی، با مراجعه به بانک مربوطه از اصالت آن اطمینان حاصل کنید.
آگهی‌های مرتبط در همین شهر :
بدون تصویر
توافقی
نشان‌دار کردن
×