×
0 0 0 0
بازار نیازمندی پارسیان
pbazar.ir
بازار نیازمندی پارسیان ، درج آگهی رایگان ، تبلیغ رایگان
|  انتخاب شهر
|  انتخاب گروه‌ها
|  جستجو و فیلترها
|  آگهی‌های نشان‌شده
انتخاب شهر
×
ابتدا، استان موردنظرتان را انتخاب کنید :
آذربایجان شرقی
آذربایجان غربی
اردبیل
اصفهان
البرز
ایلام
بوشهر
تهران
چهارمحال و بختیاری
خراسان رضوی
خراسان جنوبی
خراسان شمالی
خوزستان
زنجان
سمنان
سیستان و بلوچستان
فارس
قزوین
قم
کردستان
کرمان
کرمانشاه
کهگیلویه و بویراحمد
گلستان
گیلان
لرستان
مازندران
مرکزی
هرمزگان
همدان
یزد
سایر کشورها
<< بازگشت
ورود یا عضویت
×
اگر عضو هستید، وارد شوید :
نام‌کاربری یا ایمیل :
رمز حساب کاربری :
رمز ورود خود را فراموش کرده‌اید؟ a
اگر قبلا آگهی ثبت کرده‌اید، ایمیلتان را وارد کنید :
ایمیلی را که از طریق آن آگهی ثبت کرده بودید، وارد کنید تا لینک مدیریت آگهی برای شما ارسال شود.
اگر تازه وارد هستید، جهت ثبت نام کلیک کنید !
جستجو و فیلترها
×
هر آنچه نیاز دارید را جستجو نمائید :
همه‌ی گروه‌ها
    
همه‌ی گروه‌ها
تایید
همه‌ی استان‌ها
    
همه‌ی استان‌ها
تایید
قیمت :
از تا
نوع :
آگهی‌های نشان شده
×
آگهی‌هایی که نشانه‌گذاری نموده‌اید :
درج آگهی رایگان
نسخه IOS
نسخه اندروید
علاوه بر وب‌سایت، می‌توانید نرم افزار سایت را روی دستگاه‌های اندرویدی، آیفون و یا آیپد نیز داشته باشید :
دیجیتال » نرم‌افزار
ویژگی ها و قابلیت های نرم افزار VMware (ارائه لایسنس اورجینال وی ام و
هفته قبل
موقعیت : تهران
قیمت :
تاریخ ثبت : 1397/1/26
تلفن : 66932635
نوع : فروشی
لینک :
ویژگی ها و قابلیت های نرم افزار VMware (ارائه لایسنس اورجینال وی ام ویر در آلماشبکه)
یکی از ویژگی های بی نظیر وی ام ویر شبکه بندی مجازی (Virtual Networking) انجام تراکنشها به صورت زنده و Real time به اشتراک گذاری پوشه ها و drag and drop پشتیبانی از ( PXE محیط اجرای از پیش بوت شده) از VMware یک وسیله ضروری برای توسعه دهندگان IT و مدیران سیستم ها ساخته است.
-انجام تراکنش ها به صورت زنده یا Real Time.
-به اشتراک گذاری پوشه ها و پشتیبانی از محیط اجرایی از قبل boot شده.
-این نرم افزار برای استفاده توسعه دهندگان رایانه و مدیران سیستم ها مناسب ساخته شده است.
- نرم افزار وی ام ویر دارای ویژگیهای منحصربه ‌فرد دیگری نیز می‌باشد که تا قبل از این بیشتر به یک رویا شبیه بودند. از جمله نسخه های نرم افزاری زیر :

vMotion:

یکی از جذاب‌ترین امکاناتی که vSphere به شما می‌دهد این است که شما می‌توانید یک OS مجازی را در حالیکه روشن و در حال سرویس دادن هست، بصورت اتوماتیک یا دستی از روی یک سرور فیزیکی (ESX) به روی یک سرور فیزیکی (ESX) دیگر و بدون هیچ‌گونه قطع سرویس و یا Downtimeای در عرض چند ثانیه منتقل کنید. بطوریکه کاربر هیچ تغییر و یا مشکلی احساس نکند. ( بدون ازدست دادن حتی یک ( Packet

Storage vMotion :

یکی دیگر از امکانات جالب vSphere 4 این است که شما می‌توانید یک OS مجازی را درحالیکه روشن و در حال سرویس دادن هست، بصورت اتوماتیک یا دستی از روی یک Storage محلی که OSهای مجازی ذخیره شده اند به روی یک Storage دیگر و بدون هیچ گونه احساس قطعی سرویس از سوی کاربران و بصورت کاملا Online منتقل کنید.
Distributed Power Manager (DPM) :

بسیاری از ما در شرکتها و یا سازمانهایی کار می‌کنیم که پس از پایان ساعات کاری، دیگر کاربری در آنجا نیست که بخواهد از سرویسهای شبکه ما استفاده کند و یا کاربران کمی ‌وجود دارند. اما با این حال سرورهای ما تا صبح روز بعد روشن مانده و در حال مصرف برق هستند. همچنین دستگاههای خنک کننده نیز باید در طول این زمان با تمام قدرت به کار خود ادامه دهند. تکنولوژی DPM می‌تواند در هنگامیکه بار روی سرورها کم می‌شود،بصورت اتوماتیک آنها را به یک یا چند ESX Server مشخص منتقل نموده و بقیه ESXها را تا زمانی که مجددا به آنها نیاز شود خاموش نگه‌دارد که این موضوع تاثیر بسیار زیادی در میزان برق مصرفی و همچنین افزایش عمر مفید سرورها و هزینه نگهداری آنها خواهد داشت.

VMware High Availability (HA) و: VMware Fault Tolerance

فرض کنید یکی از سرورهای فیزیکی میزبان (ESX Server) شما دچار مشکل می‌شود و یا میزان بار (Utilization) روی آن بسیار بالا می‌رود. در این حالت اتفاقی که می‌افتد این است که VMware با استفاده از تکنولوژی HA خود باعث می‌شود تا OSهایی که در حال کار بر روی آن ESX می‌باشند، توسط قابلیت vMotion بصورت اتوماتیک به یک ESX Server دیگر که منابع مثل CPU و RAM در دسترس بیشتری دارد، منتقل شده و در نتیجه نیاز آن تامین شود و هیچ اختلالی در سرویس دهی آن OS ها به وجود نیاید.
همچنین با قابلیت ساخت یک Snapshot بصورت Live بر روی یک ESX Server و Storage دیگر این امکان وجود دارد تا در هر لحظه سرور جایگزین بصورت Online و بدون وقفه در مدار قرار گیرد.

VMware Distributed Resource Scheduler (DRS) :

فرض کنید روی سرور فیزیکی میزبان (ESX Server) چندین OS مجازی دارید که منابع ESX Server میزبان (مثل CPU و RAM ) به نسبت مشخصی بین آنها تقسیم شده است. حال اگر یکی از OSهای مجازی با کمبود RAM و یا CPU مواجه شود، در حالیکه سایر OSهای مجازی از تمام RAM و CPU اختصاص یافته شده خود به طور کامل استفاده نکرده اند، در این حالت DRS به میزان مورد نیاز برای OS اول از سایر ماشینهاRAM و یا CPU قرض گرفته و نیاز آن را بصورت اتوماتیک در کسری از ثانیه تامین می‌نماید و با پایان کار آنرا در اختیار سایرین قرار می‌دهد. حال اگر RAM و CPU خالی به مقدار مورد نیاز یافت نشد، با کمک قابلیت vMotion، OS مذبور را بروی ESX Server دیگر که صاحب منابع کافی است منتقل می‌نماید و در تمام این مراحل کابران استفاده کننده از OSهای مجازی، هیچ تغییری را در حین کار حس نخواهند کرد.

VM Update Manager :
این قابلیت به شما اجازه می‌دهد که بتوانید تمامی‌ESXها و OSهای روی آنها را به راحتی Update/Patch نمایید.
VMware Data Recovery :

این قابلیت یک سیستم Backup گیری و بازیابی اطلاعات مخصوص VMware بدون نیاز و وابستگی به Agent است که امکان تهیه انواع Backupها از Virtual Machineها را فراهم می‌نماید.

vCenter:
شما می‌توانید با استفاده از این برنامه، بصورت مرکزی تمامی ‌سرورهای خود را مدیریت کرده، به کنسول‌های آنها دسترسی داشته باشید و تمامی‌اطلاعات، logها و دیگر موارد را بررسی نمایید.
برای تمام قابلیتهای فوق مثل vMotion و غیره وجود vCenter الزامیست.
شما می‌توانید با استفاده از این برنامه، بصورت مرکزی تمامی ‌سرورهای خود را مدیریت کرده، به کنسول‌های آنها دسترسی داشته باشید و تمامی‌اطلاعات، logها و دیگر موارد را بررسی نمایید.
برای تمام قابلیتهای فوق مثل vMotion و غیره وجود vCenter الزامیست.
بطور خلاصه باید گفت که حرکت به سمت Virtualizationیعنی حرکت به سمت:
-کاهش هزینه‌های راه اندازی
-کاهش هزینه‌های پشتیبانی
-استفاده کامل از منابع موجود در شبکه
-کاهش زمان Downtime
-کاهش میزان مصرف برق
-کاهش فضای مورد نیاز
-همگام شدن با تکنولوژی روز دنیا و کمک به حفظ محیط زیست
در ایران، کمپانی وی‌ ام‌ ویر بیشتر به نرم‌افزارهای مجازی‌سازی‌ اش معروف است به عنوان مثال:
- VMWare VSphere -VMWare ESXi Server- VMWare Workstation- VMWare vCenter


نرم افزار وی ام ویر یکی از بهترین راه حل هایی است که آلماشبکه پرداز برای کاهش هزینه های خود و کم کردن پیچیدگی های مدیریتی بکار می برد, استفاده از استراتژی های مجازی سازی و دسکتاپ های مجازی است.
آلماشبکه نرم افزارهای مجازی سازی کمپانی VMware را در اختیار سازمان ها قرار داده و با پشتیبانی سالیانه خود مشتریان را همراهی مینماید تا با داشتن ماشین های مجازی به پیشرفت هر چه بیشتر سازمان خود دسترسی یابند.
تلفن تماس آلماشبکه نماینده فروش محصولات وی ام ویر در ایران---66932688----66932635----66419334

سیستم ریکاوری سیمانتک – راه حل های امنیتی سیمانتک – نرم افزار مجازی سازی VMware - ساخت سرور مجازی با نرم افزار VMware- VMware اوریجینال در ایران – لایسنس معتبر VMware در آلما شبکه – نرم افزار تحت شبکه VMware - ویندوز اورجینال در ایران – نصب ویندوزServer اورجینال در ایران - لایسنس اصلی ویندوز سرور استاندارد ادیشن - ویندوز سرور اورجینال - خرید ویندوز سرور 2012 اورجینال - قیمت ویندوز سرور اورجینال - لایسنس ویندوز سرور اورجینال - دانلود ویندوز سرور اورجینال - فروش لایسنس ویندوز 2008Windows Server 2008 , 2012 R2 و ویندوز سرور نسخه OLP - ویندوز سرور اورجینال – ویندوز سرور Windows Server 2012R2 اورجینال با قابلیت ثبت در ایران - خرید ویندوز اورجینال - تخفیف ویژه ویندوز 7 اورجینال - دانلود ویندوز 8.1 اورجینال - خرید ویندوز 7 اورجینال - فروش ویندوز اورجینال – فروش ویندوز اورجینال – لایسنس اورجینال وی ام ور – تجهیزات وی ام ور – لایسنس اصلی وی ام ور – فروش ویندوز - بکاپ سیمانتک 2012 – System Recovery 2013 سیمانتک – فروش کلیه نرم افزارهای Microsoft در ایران – نمایندگی مایکروسافت در ایران – فروش Windows Server 2008R2 در ایران – فروش نسخه اصلی ویندوز 2008R2 - نرم افزار پشتیبان گیری قدرتمند سیمانتک – بکاپ سیمانتک 2012 – بازیابی داده ها با بکاپ سیمانتک - پشتیبانی و بازیابی یکپارچه با سیمانتک

موقعیت : تهران
تلفن : 66932635
قیمت :
نوع : فروشی
تاریخ ثبت : 1397/1/26
لینک :
هشدار هشدار: این سایت تنها نمایش دهنده آگهی ها است. مسئولیت هر آگهی بر عهده شخص آگهی دهنده است. این سایت مسئولیتی در این خصوص ندارد.لطفا قبل از اطمینان و اعتماد کافی، از پرداخت هرگونه مبلغی جدا خودداری فرمایید.
لطفا پیش از انجام معامله و هر نوع پرداخت وجه، از صحت کالا یا خدمات ارائه شده، به صورت حضوری اطمینان حاصل نمایید. همچنین بهتر است قبل از تحویل کالا یا خودروی خود در ازای چک‌های رمزدار بانکی، با مراجعه به بانک مربوطه از اصالت آن اطمینان حاصل کنید.
آگهی‌های مرتبط در همین شهر :
×
ویژگی ها و قابلیت های نرم افزار VMware  (ارائه لایسنس اورجینال وی ام و