تغییر استایل

استایل رنگی را انتخاب کنید

برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
  • بال ولو
شرح
نوع : فـروشـی
تاریخ : 26 تیر, 1399
موقعیت :تبریز-شهرک رشدیه خیابان مهستان کوچه نارون پلاک30

بال ولو ها شیرهایی هستند که با گردش 90 یا 45 درجه خود در جهت حرکت سیال باعث باز یا بسته شدن مسیر سیال می شوند. درون این شیرها یک گوی کامل و یا نصفه وجود دارد که وظیفه قطع و وصل کردن جریان سیال را بر عهده دارد. در این نوع شیر امکان تنظیم جریان وجود ندارد تنها مدلی از این شیر که می توان از آن برای تنظیم جریان استفاده کرد بال ولو دارای پورت V می باشد. 

این نوع از شیرها به دلیل آب بندی مناسب و اطمینان بالا برای استفاده در سیستم های گازی بسیار مناسب می باشند. مجرای ورودی و خروجی آنها در مرکز قرار داشته و تمامی اجزای آنها به جز مواردی معدود که جنس بدنه و اعضای داخلی متفاوت است از جنس استیل می باشد. استیل آلیاژی از آهن به همراه مقادیری متفاوت از کربن، سیلیکون، منگنز و حداقل 1.5 درصد کروم می باشد. ویژگی اصلی فلز کروم و دلیل استفاده از آن در این آلیاژ ایجاد لایه ای از اکسید در سطح فلز و ممانعت از خوردگی فلز می باشد. استفاده از این آلیاژ باعث شده است که این شیرها در تمام کلاس ها تحمل دمای بالا ( تا 400 درجه فارنهایت) را داشته باشند. همچنین تحمل این شیرها در برابر فشار با بالا رفتن کلاس کاری افزایش می یابد. در مواردی خاص و در برخی از کارخانجات علاوه بر کروم از نیکل و مولیبدن هم در ترکیب استیل استفاده می شود که باعث افزایش خاصیت شکل پذیری و مقاومت استیل در برابر خوردگی می شود

مزایای استفاده از بال ولو:

از جمله مزایایی که باعث استفاده گسترده از این محصول در صنایع مختلف شده است می توان به قیمت ارزان، هزینه نگهداری کم، عملکرد سریع در قطع سیستم، حجم کم آن، عدم نیاز به روانکاری و آب بندی غیر قابل نفوذ آن اشاره کرد.

شرکت پرگاس آلتین تجارت نمایندگی انحصاری (igloo,olabوdenalaine)ایتالیا درایران  آمادگی خود را جهت همکاری باتولید کنندگان وفروشندگان قطعات برودتی اعلام مینماید.

شماره تلفن دفتر فروش:04136662145

                               04136691037

شماره همراه:09056853446

                09056853447

وب سایت: www.pargascoo.com

اینیستاگرام: pargasaltintejarat@

باتشکر

 

هشدار سایت: آگهی بالا را با دقت مطالعه کنید اگر همه موارد مورد تایید شما بود با آگهی‌دهنده تماس بگیرید.ویدیوی آگهی
موقعیت
دیدگاه خود را ارسال کنید

آگهـی های مشابـه
بالا اپلیکیشن
اپلیکیشن