تغییر استایل

استایل رنگی را انتخاب کنید

برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
  • سنسور دنده عقب فایریک 206در تهران
  • سنسور دنده عقب فایریک 206در تهران
  • سنسور دنده عقب فایریک 206در تهران
شرح
قیمت : تماس بگیرید
تاریخ : 14 اسفند, 1398
موقعیت :تهران - تهران

سنسور دنده عقب فابریک 206 در زمان رانندگی باعث می شود دید راننده بسیار گسترده تر شده و رانندگی مطمئن تری داشت زیرا هر چه قدر خودرو مطابق با فناوری های روز دنیا نیز طراحی شده باشد باز هم نقاط وجود داشته که راننده دید کافی ندارد.
یکی از مهم ترین نکات در رانندگی که باعث چالش رانندگان می شود حرکت دنده عقب و پارک کردن دوبل می باشد. به همین دلیل با تولید سنسورهای دنده عقب فابریک 206 این چالش ها برای راننده به راحتی حل می شود.
همیشه در کنار سنسور دنده عقب 206 استفاده از مانیتور در قسمت جلو خودرو بسیار نیاز می باشد که شرکت تیونینگ خودرو پارس آپشن علاوه بر عرضه سنسور دنده عقب فابریک 206، مانیتور اندروید پژو 206 را نیز عرضه می کند که بهترین عملکرد انجام شود.
عملکرد این سنسور دنده عقب فابریک 206 به صورتی می باشد که در هنگام دنده عقب گرفتن و به سمت عقب رفتن در مانیتور جلو به راحتی عقب ماشین را مشاهده خواهید کرد. اهمیت این سنسور در ماشین هی بزرگ به علت کم بودن دید پشت خودرو بسیار بیشتر می باشد.
همچنین در مکان های شلوغ نیز سنسور دنده عقب فابریک 206 بسیار کاربرد دارد. همچنین از ویژگی های این سنسور می توان به صدای آژیر و هشدار در صورت نزدیکی به خودرو اشره کرد.
شرکت تیونینگ خودرو پارس آپشن با عرضه محصولات خودرو پژو 206 نظیر کیلس استارت پژو 206،مانیتور اندروید پژو 206 و سنسور دنده عقب فابریک 206 در خدمت مشتریان عزیز می باشد. برای اطلاعات بیشتر در ارتباط با سنسور دنده عقب فابریک 206 با ما تماس بگیرید.

 

هشدار سایت: آگهی بالا را با دقت مطالعه کنید اگر همه موارد مورد تایید شما بود با آگهی‌دهنده تماس بگیرید.


موقعیت
دیدگاه خود را ارسال کنید

آگهـی های مشابـه
بالا اپلیکیشن
اپلیکیشن