تغییر استایل

استایل رنگی را انتخاب کنید

برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
  • قفسه بندی CSSD در شرکت رادطب با تضمین کیفیت
  • قفسه بندی CSSD در شرکت رادطب با تضمین کیفیت
  • قفسه بندی CSSD در شرکت رادطب با تضمین کیفیت
شرح
قیمت : تماس بگیرید
نوع : فـروشـی
تاریخ : 7 اردیبهشت, 1400
ضمانتنامه : بلی
موقعیت :اصفهان، منطقه صنعتی دولت آباد، بلوار امام خمینی، خیابان جامی(2)

قفسه بندی CSSD زیر نظر بهترین کارشناسان در مجموعه مجرب رادطب نقش جهان ارائه می شود. CSSD از قسمت های مهم بیمارستان است که عملکرد موثر و صحیح آن ارتباط مستقیم با حفظ سلامت گرسنل و بیماران دارد. به دلیل اهمیت این بخش طراحی CSSD و قفسه بندی CSSD باید توسط حرفه ای ترین و با تجربه ترین متخصصان انجام شود. قفسه بندی CSSD باید براساس معیارهای خاصی مثل پیشگیری از انتقال آلودگی ها میان بخش های متفاوت CSSD انجام شود.
شرکت رادطب نقش جهان مجموعه ای با بیش از 50 سال سابقه است که توانسته با ارائه ی بهترین خدمات و تجهیزات هتلینگ بیمارستانی به مراکز درمانی و آموزشی سراسر کشور رضایت مشتریان خود را جلب کند. قفسه بندی CSSD توسط کارشناسان شرکت رادطب با بررسی دقیق و مطابق با استانداردهای جهانی انجام می شود. به منظور اطمینان خاطر مشتریان کلیه خدمات هتلینگ بیمارستانی از جمله طراحی CSSD و قفسه بندی CSSD در شرکت رادطب با تضمین بالاترین کیفیت و بهترین قیمت ارائه می شود.
شرکت رادطب علاوه بر طراحی و قفسه بندی CSSD انواع تجهیزات بیمارستانی از قبیل تخت بیمارستانی، سینک اسکراب، میز جراحی، تجهیزات اتاق عمل و … را با مرغوب ترین کیفیت تولید و عرضه می کند. شما می توانید برای دریافت مشاوره و خدمات قفسه بندی CSSD با شرکت رادطب تماس بگیرید.

 

هشدار سایت: آگهی بالا را با دقت مطالعه کنید اگر همه موارد مورد تایید شما بود با آگهی‌دهنده تماس بگیرید.موقعیت
دیدگاه خود را ارسال کنید

آگهـی های مشابـه
بالا اپلیکیشن
اپلیکیشن