تغییر استایل

استایل رنگی را انتخاب کنید

برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
  • مجتمع فنی هدف
شرح
قیمت : 0 تومان
تاریخ : 1 اردیبهشت, 1400
موقعیت :البرز - کرج

ارائه دیپلم فنی
دیپلم گرافیک رایانه:گرافیک رایانه یکی از رشته های مهارتی در مجموعه هشتم شاخه کاردانش آموزش و پرورش است.این دوره برابر است با ۴۲/۵ واحد دروس مهارتی بوده و دارای ارزش کاربردی و ویژه ای است.
مخاطبین دوره:
افرادی که موفق به اخذ دیپلم نشده اند.
افرادی که مایل به گرفتن دیپلم مجدد هستند.
افرادی که سال اول دبیرستان را به پایان رسانده اند و قصد انتخاب رشته و ادامه تحصیل در شاخه کامپیوتر را دارند.
فارغ التحصیلان و دانشجویان دانشگاه ها که به گرافیک کامپیوتر علاقه مندند.
کاربرد شغلی:تمامی دفاتر تبلیغاتی،لیتوگرافی،چاپخانه ها،نشریات و مجلات
دیپلم تصویر سازی کامپیوتر:کارآموزان این دوره واحدهای مهارتی خود را در مجتمع فنی هدف می گذرانند و واحدهای عمومی خود را از طرف آموزشگاه به مدارس بزرگسال معرفی می گردند و پس از اتمام دوره قادر به اخذ دیپلم رسمی آموزش و پرورش بوده و می توانند در دانشگاه ها ادامه تحصیل دهند.افرادی که در این دوره شرکت می کنند علاوه بر دوره های عمومی کامپیوتر در زمینه گرافیکی نظیر طراحی و چاپ پوستر طراحی آرم و …کلیه امور آتلیه،روتوش و مونتاژ عکس تخصص پیدا کرده شانس بیشتری برای ورود به بازار کار پیدا می کنند همچنین می توانند در دانشگاه های دولتی و آزاد در رشته های گروه کامپیوتر ادامه تحصیل دهند.
دیپلم حسابداری:حسابدارییکی از محبوب ترین رشته های تحصیلی چه در میان دانش آموزان و چه در میان دانشگاهیان میباشد. بدلیل کاربرد فراوان آن در بخش خدمات، صنعت و بازرگانی تقریبا هیچ شغلی وجود ندارد که بی نیاز به حسابداری و مهارتهای آن بتواند بخوبی اداره شود. کسانی که به تحصیل در رشته حسابداری رو می آورند باید بدانند که میتوان گفت آینده شغلی بسیار مناسب و مطمئنی در پیش روی آنهاست. اخذ دیپلم حسابداری ممکن است از جهاتی با توجه به محتوای بعضی از دروس مانند کاربر رایانه و یا حسابداری صنعتی مشکل به نظر برسد ولی برای کسانی که میتوانند این دو مهارت را بگذرانند سایر مهارتها بسیار آسان خواهد بود. لازم به ذکر است که دروس حسابداری علیرغم اینکه در بسیاری از آنها از ریاضیات استفاده میشود ولی این ریاضیات کاملا در سطح پایه میباشد و تصور اینکه باید شخصی در ریاضیات بسیار خوب باشد تا بتواند دیپلم حسابداری را اخذ کند اشتباه است. با این حال کسب نمره قبولی و مهارت لازم برای دانش آموز نیازمند تمرین و تکرار بسیار است.
دییپلم نقشه کشی:رشته نقشه کشی یکی از رشته های مجموعه ی گروه خدمات در شاخه فنی و حرفه ای است که هر دانش آموز پس از طی کردن دوره متوسطه ی اول می تواند طی یک دوره دوساله و در یکی از هنرستان های کاردانش یا فنی و حرفه ای دیپلم این رشته را اخذ نماید. دانش آموزان این رشته بعد از اخذ دیپلم و با یادگیری نرم افزارهای مربوطه می توانند در شرکت های ساختمانی کار نقشه کشی انجام دهد یا با اخذ فوق دیپلم و کسب تجربه به عنوان سرپرست کارگاه مشغول به کار شوند . هم چنین با اخذ مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد علاوه بر فعالیت های قبلی به عنوان ناظر ساختمانی و طراح معماری و رد مقاطع بالاتر به کارهای آموزشی و پژوهشی در قالب استاد یا هیئت علمی دانشگاه بپردازند.

 

هشدار سایت: آگهی بالا را با دقت مطالعه کنید اگر همه موارد مورد تایید شما بود با آگهی‌دهنده تماس بگیرید.


موقعیت
دیدگاه خود را ارسال کنید

آگهـی های مشابـه
بالا اپلیکیشن
اپلیکیشن