تغییر استایل

استایل رنگی را انتخاب کنید

برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
  • چک ولو
شرح
نوع : فـروشـی
تاریخ : 26 تیر, 1399
موقعیت :تبریز-شهرک رشدیه خیابان مهستان کوچه نارون پلاک30

چک ولو چیست؟ چه تنوعی دارد؟ چک ولو چگونه عمل میکند؟

چک ولو و یا شیر چک(کنترل) همانطور که از اسمش بر می آید یک شیر کنترلی و امنیتی است که از برگشت سیال داخل سیستم جلوگیری کرده و ترتیب حرکت سیال در یک مسیر و سمت را مهیا میکند.

چک ولوها بستگیبه نوع و محل استفاده از جنسهای مختلفی تولید میشوند. در بازار معمولا چک ولوهایی از جنس برنجی، ریخته(سربی)،استیل،آلومینیوم و پلاستیک موجود است که در صنعت ماشین سازی و بسیاری از صنایع دیگر با آنها روبرو میشویم.مخصوصا در تاسیسات آب و روغن، دیگها و سیستم های هیدرولیکی به وفور استفاده می شود.

عملکرد چک ولو چگونه است؟

چک ولوها شیرهای یکطرفه امنیتی هستند. در زندگی روزمره اگرچه از اهمیت کاربرد و عملکرد آنها بی خبر باشیم در بسیاری موارد با آنها روبرو شده و سروکار داریم.

چک ولوها را می توان به سوپاپهای لاستیک اتومبیل ها،دوچرخه ها، توپهای فوتبال تشبیه کرد که زمان وارد کردن هوا به ورود سیال اجازه ورود می دهد و زمان استفاده از آنها از خروج سیال ممانعت میکند .سیال سیال از یک طرف در زمان ورود به راحتی وارد می شود و از طرف دیگر زمان خروج و نشتی با مانعی روبرو می شود و بدین ترتیب از خروج سیال جلوگیری می کند.

انواع چک ولو چیست؟

چک ولوها و یا شیرهای یک طرفه در صنعت ماشین سازی استفاده ی بسزایی دارند و بسته به نوع کاربری و جنس تولیدی تنوع پذیر هستند.

افت فشار، نوع بسته نوع شدن، قیمتهای تمام شده ی  محصول مورد انتخاب قرار می گیرند. از انواع چک ولوها میتوان به دوبل، فنری،توپی و … اشاره کرد.

شرکت پرگاس آلتین تجارت نماینده انحصاری شرکت های(igloo ,olab وdenaline)ایتالیا درایران آمادگی خود را جهت همکاری با تولید کنندگان وفروشندگان قطعات برودتی اعلام مینماید.

تلفن تماس: 04136662145

                04136691037

تلفن همراه:09056853446

سایت:www.pargascoo.com

اینیستاگرام:pargasaltintejarat@

 

هشدار سایت: آگهی بالا را با دقت مطالعه کنید اگر همه موارد مورد تایید شما بود با آگهی‌دهنده تماس بگیرید.ویدیوی آگهی
موقعیت
دیدگاه خود را ارسال کنید

آگهـی های مشابـه
بالا اپلیکیشن
اپلیکیشن